معرفی سامانه ذیحسابی

در طول سالیان درازی که کارمان به صورت مستقیم با بخش ذیحسابی دستگاه های اجرایی دولتی است و در خدمت ذیحساب ها، معاونین ذیحساب، مدیران مالی و کارشناسان محترم این بخش مهم هستیم، جای خالی یک پایگاه و پورتال در فضای مجازی یا اینترنت جهت قوانین و مقررات این بخش و نیز پرسش و پاسخ سوالات و اشتراک تجارب را حس می کردم. پس از همه گیر شدن تلگرام گروه حسابداری تعهدی بخش عمومی به مدیریت دوست گرامی ام جناب آقای پرندین و نیز گروه حسابداری دولتی 1 به مدیریت دوست ارجمندم جناب آقای بارانی که بسیاری از فعالان و علاقمندان بخش ذیحسابی اعم از ذیحساب ها، معاونان، مدیران و کارشناسان مالی بخش ذیحسابی همچنین مدیران و کارشناسان تمرکز تلفیق عضو آن بودند، برای مدتی بسیار خوب بود. ما نیز کانال تلگرامی @hushasoft را برای اخبار قوانین و مقررات مالی و محاسباتی ایجاد کردیم و برای مدتی تعداد اعضای کانال بیش از 2K عضو داشت. اما با فیلتر شدن تلگرام و محدودیت قانونی ارسال قوانین و مقررات و نامه های بخش دولتی در پیامرسان فیلتر شده، به پیامرسان بومی سروش مهاجرت کردیم. کانال ما در پیامرسان سروش به آدرس @HushaSoft و در فضای وبی به آدرس سروشی (https://what.sapp.ir/hushasoft) هم در این مدت فعال بود. درخواست دوستان ارجمند برای تجمیع و بهبود این فعالیت ها ما را بر آن داشت که آدرس http://www.zihesabi.ir (ZIHESABI.COM)را در فضای اینترنت داخلی راه اندازی کنیم. اینجا، همانطور که از اسمش پیداست نامش ذیحسابی است. برای همه افرادی که به نحوی با ذیحسابی بخش دولتی سر و کار دارند.

پرسش و پاسخ

در گروه های تلگرامی پرسش و پاسخ های خوبی مطرح می شد و اساتید و صاحبنظران و افراد مجرب حوزه ی ذیحسابی لطف فرموده سوالات را پاسخ می دادند و تجارب خود را با دیگران به اشتراک می گذاشتند. این کار عالی بود. هدف ما از بخش پرسش و پاسخ ذیحسابی این است که چنان فضایی را در اینترنت داشته باشیم. این کار باعث می شود که با تغییرات پیامرسانها این پرسش و پاسخ ها گم نشوند و برای دیگران در همه جا قابل دسترس باشد.

مجموعه قوانین و مقررات مرتبط

از میان بانک قوانین و مقررات ، قصد داریم قوانین و مقررات مرتبط با ذیحسابی را با نظر صاحبنظران و اساتید ارجمند این حوزه در این قسمت از سایت قرار دهیم. این قسمت طبیعتا" به مرور زمان به روز خواهد شد. نظرات همه شما باعث بروز شدن این قسمت  کمک کننده خواهد بود.

اخبار قوانین و مقررات

همانطور که می دانید قوانین و مقررات بسیار متنوع است. کارشناسان ما حتی الامکان سعی می کنند اخبار و قوانین مرتبط را گلچین کنند و با دسته بندی در اختیار شما قرار دهند. اخبار همانند کانال تلگرامی  بر حسب تاریخ  قابل رد گیری است علاوه بر آن دارای دسته بندی است. شما می توانید دسته بندی مورد علاقه خود را انتخاب کنید. در نظر داریم سیستم به شکلی باشد که در صورت ورود به سامانه پیامها و اخبار قرائت نشده قابل فیلتر کردن باشد.

مطالب ویژه

 این بخش در واقع بخش نگاه ویژه به مسائل بخش ذیحسابی است. مقالات و نقطه نظرات اساتید محترم، کارشناسان و صاحبنظران در این قسمت قابل انتشار می باشد.

انتشارات حوزه ذیحسابی

کتابها، مقالات، مجلات و گاهنامه های حوزه ذیحسابی که توسط ذیحسابهای ارجمند تهیه شده اند و یا مورد استفاده بخش ذیحسابی است را در این قسمت معرفی می کنیم. افتخار خواهیم داشت که توزیع کننده کتابهای ذیحسابهای محترم  باشیم با امکان خرید آنلاین . همچنین مقالات و نشریات الکترونیکی رایگان و یا خریدنی در سایت قابل دسترسی یا خرید آنلاین باشد. همه عزیزان فعال  و علاقمند در این حوزه می توانند با ما برای اشتراک رایگان و یا فروش محصولات الکترونیکی خود تماس بگیرند. آدرس فعلی ما تهران، خیابان آزادی، روبروی حج و زیارت، پلاک 234 است.

تماس با ما

آمار بازدید

امروز217
دیروز391
هفتگی2872
ماه جاری13238
بازدید کل570380

اطلاعات شما

  • IP: 3.236.212.116